En yaygın kullanılan online alışveriş sitelerinin başında gelen Amazon.com düzenli olarak verdiği hediyelere bir yenisini daha ekledi. Büyük satış devi Amazon, mobil olarak çıkarttığı Amazon App‘i yükleyen herkese 5$ hediye ediyor. Ancak bu parayı kazanmak için yapmanız gereken işlem mobil uygulamayı yüklemek ile yeterli değil. İzlemeniz gereken kısa bir yol var.

Internet 2007 rank: NR Average pay: $75,000 and above Entry-level hiring: Down 34.7%, to 113, in 2007 Average work week: 50 hours Diversity: 12% female Signing bonuses: 100% of entry-level hires received them in 2008. Average: $20,000 Maximum 401(k) match: 2% Mentorship program participation: 60% Full Profile Note: All data shown pertains to entry-level employees only

İlk olarak bilmeniz gerekiyor ki elinize kaç kod ulaşırsa ulaşsın, 5 Dolar’ı sadece bir kere kazanabiliyorsunuz.Ayrıca bu kazandığınız 5$ , sahip olduğunuz diğer indirim kodları ile birleştirerek kullanılabiliyor , daha önce tarafımızca test edilmiştir.

Programı yüklerken mutlaka ama mutlaka ülke olarak United States seçmeniz gerekiyor, ayrıca bilgilerinize US’den bir adres eklemeniz yararınıza olacaktır. Mesela bu adresi kullanabilirsiniz, 821 United Nations Plaza, New York, NY 10017.

Gelelim yapmanız gereken işlemlere:

Altta bulunan adrese telefonunuz ile tıklayın.

Use my referral link to get a $5 coupon at Amazon for signing into the Amazon App the first time: https://amazon.com/mpr?referralcode=ATACA3562N&ref_=mpr_tr_ss

Get the latest Amazon APP‘e tıklayarak uygulamayı yükleyin.

Daha sonra programa giriş yaparak Android telefonunuza sol üst tarafta Hello NAMESURNAME kısmına , Apple cihazınızda ise Your Accounts kısmının altında yer alan kısımdan Personalized Content – Invite Friends‘in hemen altında yer alan Have a Referral Code kısmına tıklamanız gerekiyor. Daha sonra o alana ATACA3562N yazarak 5$ kodunuzu kazanabilirsiniz.

Daha sonra telefon onayı yapmanız gerekecek, bu işlem sırasında ülke olarak Türkiye’yi seçmeniz gerekiyor. Yani 90+ kodunu seçip yan tarafta numaranızı yazmanız lazım. En son işlem olarak gelen kodu yazıp ilerleyip, çıkan sayfada DONE‘a tıklamanız yeterlidir.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

15 Comments

 1. Sağolun sayenizde bedavadan amazondan 5 dolar kazandım 🙂

  Reply
 2. Şimdi biz adresimizi amerikada bir yer yaptık bu yüzden istediğimiz şey oraya gelmeyecek mi?

  Reply
  • Evet ancak bu kodu kullanılarak Türkiye adresinize de satın alma işlemi yapabiliyorsunuz.

   Reply
 3. valla iyimiş hemen uyguluyorum hocam saolun anlatımınız için bakalım bana da verecekmi 5$ 🙂

  Reply
 4. Teşekkürler sayenizde 5 dolar kod elde ettim, acaba ne alsam ya düşünüyorum da bulamaadım

  Reply
 5. Merhaba Hocam.. Bu 5$ İndirim Kuponu mu? Yani Ben 5$’lık Bir Ürün Alıcam Diyelim ki.. Bunumu Harcamış Oluyorum.. Yoksa 5$ Üzeri Alışverişlerimde Bana 5$ İndirim mi Sağlıyor? Buna Açıklık Gelirse Çok Sevinirim.

  Reply
  • Merhaba , 10 dolarlık bir ürünü bu kod ile 5 dolara almış oluyorunuz. Yani size indirim sağlıyor.

   Reply
   • Teşekkürler hocam..

    Reply
 6. şimdi ben bi 20 dolarlık alişveriş yaptım varsayalım 15 dolarmı ödicem?

  Reply
  • Evet 15$ ödeyeceksiniz.

   Reply
 7. Telime lod gelmiyor

  Reply
 8. Ben Türkiye Gösterek 5 dolar Aldım Bir Fark Yok

  Reply
 9. ben şimdi 5 dolarlık bi oyun alsam steam keyi para vermiyicekmiyim ??

  Reply
 10. amazon.de içinde geçerlimi geçerli ise anlatabilirmisiniz?

  Reply
 11. abi yapamadım lanet olsun yardım edecek varmı :((((

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*