untildawn

Sadece Playstation 4 platformu için Ağustos ayında oyun severlerin karşısına çıkacak Until Dawn oyunu, beklentinin çok daha üstünde bir beğeni ile karşılanmıştı. Sıradışı oynanış biçimi, ilginç senaryosu ve diğer korku oyunlarına göre korkutmak yerine daha çok gerilim hissi yaşatan Until Dawn, ayrıca birden fazla sonu olması ile oyun severlerin ilgisini fazlasıyla çekmişti. Bitirseniz dahi doymak bilmeyeceğiniz bir oyun olan Until Dawn, her ne kadar uzun bir süre oynama şansı tanısa da , online desteği olmadığı için aylarca oynanacak bir oyun olmayışı, oyunun hayranları tarafından 2.oyun ne zaman çıkacak sorusunu gerçekten merak konusu haline getirtti. 

untildawn2

Until Dawn‘ın geliştirici firması olan Supermassive Games yetkililerinden Pete Samuels’ten merakla beklenen Until Dawn 2 çıkacak mı sorusuna dair bir takım açıklamalar geldi. Pete Samuels yapmış olduğu açıklamada çıkarmış oldukları oyunun beklenenden çok daha fazla rağbet gördüğünü, hatta sahip oldukları stokların çok kısa bir zaman içinde tükenmesi sonucu yeni stoklar yarattıklarını söyledi.Bundan sonraki projelerinde hangi türe ait olursa olsun, Until Dawn‘daki etkiye sahip olacak türden bir oyun ortaya koyacaklarını söyleyen Pete Samuels, Until Dawn 2 yapmayı planladıklarını ancak bunun göründüğü kadar kolay olmadığını söyledi.Until Dawn 2‘yi hazırlamadan önce yeni bir senaryo yaratmaları gerektiğini söylerken, ilk oyunda hayatını kaybeden ana karakterlerin, ikinci oyunda yer alması durumunun olmayışını da ekledi.

Peki ya , Until Dawn 2 Ne Zaman Çıkacak?

Until Dawn 2 oyunu için herhangi bir tarih yok, ancak büyük bir ihtimalle 2016 yılının yaz ayında Until Dawn 2 oyunu ile buluşabiliriz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. dikkat ettiniz mi mattin yanındaki emilye benziyor ama saçlar sarı ben resmi bir spoiler olarak görüyorum

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*