stwbattlefrotn

Yılın beklenen en önemli FPS oyunlarından biris olan Star Wars Battlefront oyununun açık betası gün itibariyle açıldı. Saat 17:00’da yani şuan yazıyı yazdığımız için Türkiye için açılışını yapan Star Wars Battlefront betası, bütün PSN‘lerde ücretsiz şekilde indirilebilir duruma geldi. Betanın sahip olduğu boyut 7 GB. Star Wars Battlefront betası ayrıca sadece PS4,XB1 ve PC için indirilebilir durumda. PS4 için Playstation Store , Xbox One için Xbox Mağazası ve PC için ise Origin sahibi olmanız gerekiyor.

Yayınlanan betada modlar kısıtlı olmak ile beraber, şuan oynanılabilir durumda Walker Assault, Survival Mission ve Drop Zone modları gözükmekte. İlerleyen günlerde bu modların sayısı artabilir veya çeşitli silahlar,özellikler eklenebilir.

stv

Star Wars Battlefront oyunu PS4 üzerinde 900p/60 fps ile çalışırken Xbox One üzerinde 720p/60 fps ile oyunculara sunulacak. DICE yapmış olduğu açıklamada oyunu 60 FPS olarak çalıştırma çabalarının sonuç vermemesi sonucu maksimum olabilir boyutun 720p olduğunu belirtti. 

En kısa zamanda Star Wars Battlefront betasını test edip yayınlayacağız. Bilindiği üzere bu yıl DICE, Battlefield serisini devam ettirmek yerine Star Wars Battlefront ile en büyük rakibi olan Activision‘ın Call of Duty‘sine rakip oldu. Çok yakın bir zamanda sona eren Call of Duty Black Ops 3 betası oyuncular tarafından tam not almış ve oyuna karşı bekleyiş bir hayli yükselmişti. Bakalım Star Wars Battlefront betasının alacağı yorumlar nasıl olacak? 

STWBATTLE

Star Wars Battlefront oyunu PC,PS4,XB1 için 20 Kasım‘da çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Resimlerden cok güzel duruyor indirip denemek lazım

    Reply
  2. Zevkli bir oyuna benziyor icindende test etmek lazım

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*