riseof

Belki de en çok beklenen oyunlar arasında yer alan Rise of The Tomb Raider , her ne kadar PS4 kullanıcılarını 2016’da çıkaracağı haberi ile üzmüş olsa da , 2015 yılında kesin olarak çıkacağını bilen Xbox One kullanıcıları ise bir hali mutlu durumda. Gün geçtikçe oyuna dair yepyeni detaylar paylaşılırken, gün içinde Rise of the Tomb Raider‘ı merakla bekleyen kişileri ‘vay be!’ dedirtcek türden yeni bir haber geldi. Bu haberin içeriği oyunun tam olarak bitirilebilir süresi ile beraber, trophyleri atlayarak bitirme işleminin ne kadar süreceğini ele alıyor.

LRMymbOeC1UH.840x0.Vdef9Kkm

Gerçekten açık dünyanın tadına varacağımız yepyeni kocaman Rise of The Tomb Raider haritası ile beraber son teknoloji ile gelişmiş yepyeni oyun mekanikleri ile her geçen gün beklentiyi arttıran oyunun ortalama oynanış süresi 15-20 saat olarak belirtildi, ancak bu süre oyunu Trophy peşinde koşturmayan , yan görevlerin hepsini yapmayıp sadece bitirmeye yönelik oynayan oyuncular için biçilmiş bir süre olarak gözüküyor.Oyunda trophy alarak tam olarak bitirmeyi planlayan kişilerden iseniz bitirme süresi 30 ila 40 saati buluyor. Ayrıca tüm silahları kullanmak, çeşitli malzemelerden yararlanmak ve açık dünyayı tam anlamıyla keşfetmek istiyorsanız, bu sürenin daha da artacağını belirtmek isteriz.

Her ne kadar platform savaşlarına kurban gitse de , Rise of the Tomb Raider‘ı büyük bir beklenti ile beklemekte olduğumuzu söylemek isteriz. Son oyunu ile gönüllerde taht kuran Lara Croft bakalım yeni nesilinin son teknoloji ile ürettiği oyununda aynı duyguyu ve heyecanı bize yaşatabilecek mi?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Of bu güzel oyunu beklede dur simdi :/

    Reply
  2. Tomb Raider yine müthiş bir seri daha çıkaracak ve bizi pc başına kitleyecek 😀

    Reply
  3. Tomb Raider yapımcıları yine döktürmüş 😀

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*