psplusleague

Sony’nin Fransa’nın Paris şehrinde düzenlediği Paris Games Event adlı konferansa çok kısa bir zaman kala oyunseverleri yakından ilgilendiren eSpor’a dair yepyeni bir haber tarafımıza ulaştı.

Playstation Plus League adı altında PES 16,FIFA 16 başta olmak üzere Driveclub,Project Cars, Mortal Kombat X, Rocket League , Battlefield Hardline , Call of Duty Black Ops 3 , Star Wars Battlefront gibi online destekli oyunların turnuvalarının yapılacağı yepyeni bir eSpor ligi kuruluyor.

Sony’nin yeni projesi olan bu PS Plus League ile beraber olarak bu turnuvaların sonunda belli başarılar elde etmeniz dahilinde para ödülleri, oyun hediyeleri ve çeşitli ödüller sizleri bekliyor olacak. Ayrıca bu etkinliklerde yer almanız için PS Plus+ kullanıcısı olmanız gerekmekte.

mortalkobmt

Playstation Plus League haberinin yanı sıra bir çok yeniliğin bizleri beklediğini söyleyebiliriz, ilerleyen saatlerde etkinlikte açıklanan bir çok yeniliği sizler ile paylaşacağız. Umarız Sony bu yeniliklerin yanı sıra Türkiye’de ki yüksek bedelli oyun fiyatlarını , bir türlü indirime girmeyen PS Plus fiyatlarını ve çeşitli lag sorunlarına gerekli önlemleri alır ve bizi oyun dolu güzel zamanlar bekler.

Ayrıca PS Plus League’de daha başarılı olmak adına Forum sitemizdeki turnuvalara katılarak kendinizi geliştirebilirsiniz, forum sitemize gidip turnuvalarda yer almak için buraya tıklayınız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. binlerce liraya konsolu al, yüzlerce liraya oyunu al, bir de yetmedi kotadan düşürerek yama pack falan indir. bir de online oynamak için para al,

    Bu sektör tam bir para tuzağı olmuş durumda

    Reply
  2. Ee Sony için para olsun, her türlü yöntemi bulurlar vallahi 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*