nfs

Yılın en çok beklenen yarış oyunu olan , EA‘nın en büyük bombalarından Need for Speed oyununun betasının davetiyeleri, daha önce betaya başvuran kişilere gönderilmeye başlandı. Daha önce sizler ile Need for Speed Kapalı Betası Kayıtları Açıldı adlı yazımızda paylaştığımız kayıtların sonucunda başvuran kişilerin mail gelen kutularına gelen kod ile betaya giriş yapmaları için 19 GB boyutundaki Need for Speed kapalı betasını indirmeleri gerekiyor.  Need for Speed kapalı betası için daha önce açıklanan son tarih 25 Eylül’dü. Yani şu ana kadar başvuru yapamayan kişiler daha sonra Call of Duty Black Ops 3 betası gibi yapımcı firma tarafından açılmaz ise girilemeyecek gibi duruyor. Bakalım bu konuda EA‘nın tutumu nasıl olacak? Ayrıca kapalı betanın normalden daha uzun olması da beklenenler arasında. Betayı indirmeden incelemek isteyenler, yayın izlemeyi seven kişiler ise biraz daha beklemek durumunda. Çünkü EA tarafından yapılan anlaşma gereği Twitch,Youtube Gaming,Ustream kanallarında oyuna dair yayın yapılamayacak, detaylı video paylaşılamayacak. 

İşte EA tarafından gönderilen Need for Speed kapalı beta davetiyesi:

Untitled

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Nfs Yine Mütiş bir seriyle karşımızda 🙂

    Reply
  2. İlk resimdeki gibi oyunsa para biriktirmeye başlamak lazım 😀

    Reply
  3. Tühya Kapalı betayı kaçırdık teşke daha önce haberlere bakaydım :/

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*