GTA San Andreas en büyük özelliklerınden biri olan Lowrider araçlar GTA Online’a geri dönüyor !

Grand Theft Auto: San Andreas‘ın Lowrider Challenge adlı görevden tanıdığımız ve birçok oyuncunun ilk başlarda görevi geçmekte zorlandığı zıplayan araçlar yani Lowrider araçları, GTA Online‘ın yeni güncellemesi ile birlikte Grand Theft Auto V için geri dönecek. O görevde hepimizin hatırladığı gibi araçları zıplatarak dans ettirip belli bir bar’ı doldurup çevredekileri etkılemeye çalışıyorduk.

oc

Bu gelecek güncelleme ile GTA Online’da yer yerinden oynayacak gibi duruyor.
Öncelikle; yeni lowrider araçları, motor güncellemeleri, modifiye yenilikleri, ışıklandırma, ses sistemi ve yeni Amerikan araçları oyuna eklenecek. Benny’s Original Motor Works adlı yeni araç mağazası da GTA Online‘ın yeni güncellemesi ile Los Santos’ta açılacak. Bu mağazada ise Lowrider araçlarımızı satın alabilecek, belirtilenlere koşullara göre modifiye edeceğiz !

akcocuu

Ama Rockstar bu DLC niteliğindeki güncellemede sadece bu yenilikleri getirmekle kalmadı Satın alınabilen Ev/Garaj sayısı 4’e çıkarıldı. Yeni Saç modelleri, yeni dövmeler, silah ve silah modifiyeleri ile gelecek Rockstar yine cüzdanımızı koruyarak bütün herkese Free Content olarak veriyor.

Lowrider Güncellemesi 20 Ekim 2015’te oyuncular ile paylaşılacak

hgugugu

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Lowrider araçların dönmesi güzel olmuş

    Reply
  2. En sinir oldugum araç gelmesine napsam bilemedim

    Reply
  3. Az mı hoplattik bu arabalari

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*