cadılarbayramıgta5

Rockstar Games’in son GTA oyunu olan GTA 5’in Online moduna Cadılar Bayramı’na özel olarak yepyeni içerikler dahil edildi. Bu içerikler 16 Kasım tarihine kadar GTA 5 Online’da oyuncuların kullanabileceği şekilde ayarlandı. İçeriklere gözatmak gerekirse , çeşitli maskeler, yepyeni Cadılar Bayramı araçları, ilginç yüz boyaları, Bobbleheadler ve sadece Cadılar Bayramına özel olarak gelen yepyeni bir oyun modu sizleri bekliyor.

gta5cadılar gta5cadılarbayramii gta555 gta8686

İşte GTA 5 Online , Cadılar Bayramı içerikleri:

Franken Stange ve Lucher Hearse adında iki yeni araç. Bu araçlar 16 Kasım’dan sonra kullanılamayacak olduğundan bir an önce sahip edinmenizi tavsiye ederiz.

Lowrider türündeki araçlarda kullanabileceğiniz türden 20 yepyeni Bobblehead

30 Yüz Boyası

Slasher Advessary adında yepyeni bir GTA 5 Online modu sizleri bekleyenler arasında.

yeniyüzlergta5

GTA 5 Online’da Cadılar Bayramı süresince göreceğimiz yeni maskelerden bazıları ise şöyle

Yayınlanan yeni modda ise bir oyuncu tam anlamıyla katil olurken diğer oyuncular tam 3 dakika boyunca hayatta kalma mücadelesi verecek, en az 3 en fazla 7 kişi savunma yapacağınız oyunda , elinizde bir el feneri sizi aydınlatsa da korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. 16 Kasım’a kadar bu modun GTA 5’in en sevilen modları arasına girmesi bekleniyor. Ayrıca çok büyük bir ihtimalle cadılar bayramı boyunca bir çok yenilik sizleri bekliyor.

GTA 5 Cadılar Bayramı etkinliği sadece Playstation 4 , Xbox One ve PC için geldi. Eski nesillerde GTA 5 Online üzerinde Cadılar Bayramına dair bir takım düzenlemeler haricinde bu pakette yer alanlar görünmeyecek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Oyunu sattıktan sonra gördüm :/ keşke satmayaydım

    Reply
  2. Bu güncellemeyle bence daha iyi olmuş.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*