DİGİMON STORY: CYBER SLEUTH Geliyor!
https://lh3.googleusercontent.com/-Q-NJ6rTnDK4/Ve5FhOlLbbI/AAAAAAAABUU/607r8V7-IXY/w730-h410/Degimon.jpg
Sadece Playstation 4 ve Playstation Vita‘da!
Bandai Namco, PS4 ve PS Vita için hazırlanan Digimon Story: Cyber Sleuth‘un Kuzey Amerika için çıkış tarihini duyurdu.
Çıkış tarihinin yanı sıra Bandai Namco, oyunun batılı oyuncular ile buluşması adına iki yeni Digimon olan Beezlebumon Blast Mode ve Cherubimon’un oyuna dahil olacağını ekledi.
Ön sipariş veren oyuncular ise Agumon ve Gabumon karakterlerinin Black Edition ve çeşitli varyasyonları ve diğer kostümlerine de FREE olarak erişebilecekler. Yani Bandai Namco Games‘ın artık klasikleşen hamlelerinden biri olan ön siparişte en sağlam olan Skin, Skill veya Karakterleri hediye etme alışkanlığıda değişmemiş oluyor
AGUMON

200 adet toplanabilir Digimon‘un yer alacağı oyunda kahramanlarımızın gerçek dünya ve dijital dünya arasındaki savaşa tanık olacağız.

Benim izlenimlerim ise şu şekilde;
Oyun kesinlikle kaliteli ama sanki monologlar biraz donuk karakterler mutlu değil gibi mutluluğu geçtim yüz yüze diyalog kuruyorlar ama sanki karşısında kimse yokmuş gibi davranıyorlar. Aksiyon kısmında isi Bandai Namco Gaming‘in eli burada çok güçlü aksiyon gerçekten çok keyifli ve akıcı.Oyundaki Digimon‘ların seviyesi ise şu şekilde belli oluyor mesela Agumon başta bizim bildiğimiz ufaklık iken daha sonra Level’ı ile paralel şekilde büyüyor ve belli bir seviyeye geldiğinda Skin’i upgrade alıyor. Böyle bir RPG oyunda bu kadar sevdiğimiz ve tanıdığımız karakter varken bu oyuna sahip olmak istememek çok güç.
fgrfg

Digimon Story: Cyber Sleuth, Playstation 4 ve PS Vita için 2 Şubat’ta mağazalardaki yerini alacak.

90’ların EFSANE anime serilerinden olan Digimon için biz KONSOLUM Ekibi olarak çok heycanlandık peki ya siz ?

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

3 Comments

  1. Çizgi filmi güzeldi bakalım oyunu nasılmış .

    Reply
  2. Direk pcye gelse şaşarım zaten.

    Reply
  3. Hayırlısı olsun sabırsızlıkla bekliyorum

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*