0x600

Bu yıl büyük bir merakla beklenen bir oyun olan Call of Duty Black Ops 3 , bilindiği üzere son oyunu gibi, biz oyunculara günümüzün daha ilerisinde, gelecekte savaşma şansı tanıyacacak. Ancak bunun yanında Call of Duty Black Ops serisinin belkide en unutulmaz detaylarından biri olan Zombi modu, bu yılda adından çokca söz ettireceğe benziyor.Oyunun normal hikayesine nazaran 1940 yılında geçen zombi modu, bu yıl da apayrı bir senaryo ile bizleri bekliyor. Oyunun zombi modunda tam 4 tane şeytanla anlaşma yapmış türden kötü karakter bizleri bekliyor.Bu dört kötü karaktere Ron Perlman , Neal McDonough,Heather Graham ve Jeff Goldblum tarafından hayat verilmiş durumda.Bu kötü karakterler, tamamen cezalandırma amacı ile kötülüğün en uç noktasına, zombilerin ölüm dünyasına gönderiliyor.

 codbo3zombileri

Call of Duty Black Ops 3 oyunu ile beraber 6 Kasım tarihinde bizimle buluşacak Black Ops 3 Zombies moduna dair yepyeni bir video çok yakın bir zamanda yayınlandı. Videoda bahsettiğimiz dört kötü karakter yer almakta. Bu kötü karakterlerden hepsi hastalıklı derece kötülükle bulanmış olmakla beraber bunlardan üçü erkek, biri ise kadın olarak gözükmekte. Daha fazla uzatmadan sizleri ilgili video ile baş başa bırakıyoruz.

Oyunun hikaye moduna dair gelen yeni bilgiler de, umut verici gözüküyor.

Call of Duty Black Ops 3 Hikaye Modu Bu Yıl Daha Uzun!

Call of Duty Black Ops 3 Hikaye Modu Bu Yıl Daha Uzun!

Ayrıca bu yıl ilk kez bütün senaryoyu co-op tabanlı olan Call of Duty Black Ops 3 oyununda hikaye modunun uzunluğu tam olarak 15 saati bulacak. Bu süre, serinin eski oyunlarının ortalama sürelerinin neredeyse iki katı olarak gözükmekte. Böylece her ne kadar rakibi Star Wars Battlefront hikaye modunu kaldırıyor olsa da Call of Duty Black Ops 3 oyunun da PS4 ve Xbox One kullanıcılarının 15 saati bulan hikaye modunda doyasıya oynayacaklarını söyleyebiliriz. Ayrıca yepyeni bir detayda bizleri bekliyor. Daha önce The Last of Us oyununda benzeri bir durumu gördüğümüz Realistic yani gerçeklik adı altındaki zorluk derecesi ile beraber, vurulduğumuz anda direkt olarak ölüyoruz.Aynı şekilde düşmanlarımızı da tamamen gerçek odaklı olarak vurduğumuz anda öldürebiliyoruz.Ayrıca co-op modu ile beraber olarak artık oyunun başında bile olsak, istediğimiz bölümü istediğimiz zaman oynayabileceğiz. Ancak bu durum tabiki trophy kazanma durumunuzu etkileyecektir.

Bu yıl Konsolum olarak Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops 3‘ten gerçekten beklentimiz çok büyük, umarız bu güzel detayları güzel bir şekilde hayata geçirirler ve yeni bir Call of Duty oyunu çıkana kadar doyasıya Black Ops 3‘ün tadını çıkartırız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Zombilerin teknoloji gelişmiş 😀

    Reply
  2. Oyun güzelleşmiş 🙂

    Reply
  3. Zombiler cok saglam ya

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*