o-CALL-OF-DUTY-BLACK-OPS-3-facebook

Kasım ayında FPS tutkunları ile buluşacak Call of Duty serisinin son oyunu Black Ops 3‘e dair yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.  Bu yılın en çok beklenen FPS oyunlarından biri olan Call of Duty Black Ops 3, yeni bilgileri ile sizleri gerçekten heyecanlandıracağa benziyor.Merakla bekleyişiniz sırasında en güncel bilgileri bizden takip edebilirsiniz…Ayrıca forumumuzda bulunan COD BO3 Turnuvaları‘nda yerinizi alarak , kendinizi kanıtlayabilir, çeşitli ödüllerimizi kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

call-of-duty-black-ops-3

Öncelikle gelen bilgiler arasında sadece Call of Duty Black Ops 3 oyununda hikaye modunda yer alacak olan Cybercore yetenekleri Kontrol özelliği gerçekten ilgi çekici gözükmekte. Ancak sadece hikaye modunda geçerli olacak bu özellik, PS3 ve Xbox 360‘ta yer almayacak.Sahip olduğumuz bu yetenek bize düşmanları birbirine düşürmek adına bir şans tanıyor.Ayrıca düşmanın sahip olduğu robotları kendimize ayarlayabilir, birbirlerine zarar vermelerini sağlayabiliriz. Ayrıca düşman robotları ile yakın mesafede savaşma şansımız olduğunda onların sahip olduğu elektronik enerji kaynaklarını kontrol altına alabilir ve onları birer canlı bombaya dönüştürebiliriz.

Ayrıca oyuna dair yeni bilgiler arasında eski nesil kullanıcıları dahil mutlu edecek türden bir haber daha geldi.6 Kasım tarihinde oyun severler ile buluşacak olan Call of Duty Black Ops 3 oyununa ait, yepyeni bir multiplayer haritası ve karakteri oyunun tasarımcısı olan Bunting ve tasarım yönetmeni olan Vonderhaar ile yapılan bir röpörtaj sırasında tanıtıldı.

large

Yeni multiplayer haritasının ismi, Redwood. Ayrıca oyunun en yeni karakterinin ismi ise Firebreak.

codbo3haberleri

Call of Duty Black Ops 3 multiplayer modu için üretilen Redwood haritası gerçekte de yer alan bir bölgeye ait. Amerika’da Kaliforniya’nın kuzey bölgesinde yer alan Redwood ormanlarını içeren harita, gerçekten göze hoş geliyor.Aynı şekilde oyuna yeni eklenen Firebreak ise tam anlamıyla yakın dövüş ustası olarak gözüküyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*