unchrt

Naughty Dog‘un göz bebeği Uncharted serisinin çıkma aşamasındaki 4.oyunu Uncharted 4 : A Thief’s End bilindiği üzere önümüzdeki sene raflarda yerini alacaktı.Daha önce de oyun yapımcıları tarafından bildirilen beta için herhangi bir tarih verilmemişti. Bilindiği üzere Uncharted 4 oyunu sadece Playstation 4 ‘e özel olarak çıkış yapacak.

08081260-photo-uncharted-4

Uncharted 4 betasında yer almak için mutlaka PS Plus üyesi olmanız veya Uncharted : The Nathan Drake Collection ürününü satın almanız gerekiyor. Uncharted 4 oyunu diğer oyunlara göre daha kaliteli ve gerçekçi görsellere sahip olmakla beraber 1080p /30 fps değerlerinde görünüm verecek. Eklememiz gereken bir diğer konu ise, bu betanın multiplayer betası olarak oyun severlere sunulacak olması. 

Uncharted 4 : A Thief’s End Multiplayer Beta‘sı 4-13 Aralık tarihleri arasında sadece Playstation 4 kullanıcıları için indirilebilir hale gelecek.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Collection u bekliyorum

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*