maxresdefault

Bilindiği üzere bu yıl DICE , en büyük rakibi olan Call of Duty’nin karşısına Battlefield yerine Star Wars:Battlefront oyunu ile çıkacak.Daha önce oyunun yapımcısı DICE  tarafından Star Wars : Battlefront betasında yer alacak olan oyun modu Walker Assault olarak açıklanmıştı ve Betada yer alacak tek haritanın Hoth olacağı bildirilmişti.40 kişiye kadar 20ye20 maçlar yapılabilecek Hoth haritasında Betayı test edecek oyun konsolu kullanıcıları Luke Skywalker ve Darth Vader‘ı kullanabilecek.Bunlara ek olarak Star Wars : Battlefront betasında Tatooine adında bir ek görev yer almakta, bu görevde amac ölmeden devam etmek olacak. Star Wars Battlefront betası Ekim ayının başında oyuncular ile buluşacak. 

star-wars-battlefront-une-date-fuite-ME3050451225_1

Daha önce verilen bilgilerin üzerine DICE tarafından oyun severleri bir hayli mutlu edecek bir haber geldi. Star Wars: Battlefront betasını test etmek tamamen ücretsiz olacak. Oyunun betasını test etmek adında ön sipariş vermeniz veya şahsınıza dair beta kodu kazanmanız gerekmeyecek. Bilindiği üzere rakip firma Activison Games , son oyunu olan Call of Duty : Black Ops 3 betasını önce sadece oyunu ön sipariş yapanlara açmıştı. Ancak daha sonra oyun severlere jest yaparak beta testini bütün kullanıcılara ücretsiz indilebilir hale getirmişti. Hatta bununla kalmayıp betaya yeni güncelleme ile yeni harita ve yeni modlar yeni levellar ekleyerek oyuncuları mutlu etmişti. Beta süreci normalde 5 gün sürmesi gerekiyorken Activision tarafından 2 gün daha uzatılmış toplam 1 haftaya kadar dayanmıştı. Star Wars: Battlefront betasının da muhtemelen 1 hafta olması bekleniyor, duruma göre Destiny gibi bir demosu da çıkabilir. Ancak Demo çıkarılma ihtimali çok düşük gözüküyor, betada sınırlı sayıda map ve karakter olması oyuncular tarafından hoş karşılanmasada DICE yaptığı açıklamalarda oyuncuları silahlar ile yeterince tanışma şanslarının olduğunu belirtti. Star Wars Battlefront betasını Ekim‘in başlarında göreceğiz.

Star Wars : Battlefront oyunu 20 Kasım tarihinde PS4,Xbox One,PC için çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*