Spor oyunlarının en önemli detaylarından biri olan Müzikler, bu yıl PES 16 tarafından oyunun çıkmasına az bir süre kala açıklandı. FIFA 16 için açıklanma süreci biraz daha sürebilir ama o da 1 hafta içinde mutlaka açıklanacaktır. PES 16‘da yer alacak parçalar görünüşe bakılırsa bizi maç öncesi gaza getirecek türden olacak.

1433953255-pes-2016-neymar-ds1-670x377-constrain

Oyundaki müziklerde ilginç bir şarkıda yer almakta.Şarkıyı ilginç yapan şarkının kendisi değil aslında, PES‘in rakibi FIFA‘nın bu şarkıyı 2015 oyununda yer vermiş olması.Bundan dolayı en dikkat çeken parça  FIFA 15‘in en çok beğenilen şarkılarından biri, FIFA oyuncuları iyi bilir , Saint Motel – My Type.

Her yıl büyük rekabete girdiği FIFA ile bu yılda azılı bir rekabete girecek olan ve oyunculara yepyeni özellikler tanıyan PES , spor oyunları için çok önemli bir detay olan müziklere, herkesin müptelası olduğu ve çoğu kişinin spor yaparken tercih ettiği , günlük ağızla ancak şu şekilde tanımlayabileceğimiz ‘Gaza Getiren Müzik’ denince akla gelecek parçalardan birini Soundtrack listesine ekleyerek FIFA‘ya karşı bir göz dağı verdi. Bu parça tahmin edildiği gibi Queen – We Will Rock You

We Will Rock You‘nun dışında da oyunun müzik listesi gayet başarılı. Günlük hayatta oldukça duyduğumuz son yıllara imzasını atmış Clean Bandit – Rather Be gibi şarkılar bulunuyor.

İşte karşınızda PES 16 Müzikleri :

Queen – We Will Rock You
Joywave – Somebody New
Broken Bells – After the Disco
Passion Pit – Lifted Up (1985)
Asgeir – In Harmony
St. Lucia – Elevate
Royal Blood – Figure It Out
Saint Motel – My Type
Dillon Francis and Sultan and Ned Shepard – When We Were Young (featuring The Chain Gang of 1974)
Clean Bandit – Rather Be (feat. Jess Glynne)
Madeon – You’re On (featuring Kyan)
Vinyl Theatre – Shine On
CTS – Love the Past, Play the Future

Pes müziklerini : http://muzikmp3indir.com/sanatci-1877-fifa-muzikleri-mp3-indir bu url adresindne ücretsiz indirebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Jshxhxhxjjxjd

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*