Call of Duty:Black Ops fanlarının favori haritası NUK3TOWN geri döndü! PS3 Kullanıcılarını üzeceğiz ki, efsane sadece PS4,Xbox One vs PC için geri döndü…

Çok zevkli ve bir o kadar da çekici olan bu harita, oyuncular tarafından vazgeçilmez bir haz olacağa benziyor. Treyarch tabanlı oyun, zincirleme hareket sistemini yaşatmak için sıfırdan tasarlandı. 2065 yılında geçecek olan harita’nın bildiğimizin dışında öğeleri var!  Oyuncularla tekrar buluşacak olan NUK3TOWN, oyuncuları şaşırtacak. Bu klasik çalışma oyunculara gerçekten büyük zevk verecek!

Oyuncular in-box  kodu ile PS4,Xbox One ve PC‘de mevcut olan NUK3TOWN haritasının siparişini verebilir.

Treyarch’ın patronu Mark Lamia: ” Yeni hareket sistemimize uygun olarak haritayı dikkatli biçimde tekrar dizayn ettik. Oyuncuların ilkinde sevdiği hatta aşık olduğu ruhu korumayı da başardık.

 

 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*