image_0.img

Need for Speed oyununu bekleyenler için sevindirici bir haber geldi. Oyunun betasını oynamak için ön sipariş yapmanız gerekmiyor, yani ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.
Need for Speed kapalı betasında yer almak için öncelik olarak kayıt olmanız gerekiyor. Kapalı betaya son kayıt olma tarihi ise 25 Eylül. Need for Speed kapalı betası sadece Playstation 4 ve Xbox One platformlarına özel olarak geliyor.Kasım ayında gelecek oyunun kapalı betasının Eylül ayının sonlarına doğru gelmesi bekleniyor.

image_5.img

image.img

Need for Speed kapalı betasına bu adresten origin adresiniz ile kayıt olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bilgileriniz ile giriş yapıp platformunuzu seçmek. Aynı origin hesabı üzerinden sadece tek bir platforma kayıt yapabiliyorsunuz.

Need for Speed Gameplay videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=nRmxaVSx0nk
Need for Speed  kapalı betası hakkında bilgileri takip etmek için bu konuya abone olabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

  1. Kayıdı yaptım bakalım çıkacakmı

    Reply
  2. yarış oyunlarında 1 numara

    Reply
  3. pc sürümü ertelendi bahara

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*