NBA 2K16 oyununun yapımcıları Mike Wang, Scott O’Gallagher ve Jerson Sapida‘dan The Living World isimli yeni bir video geldi. Videoda yapımcıların konuşmalarına yer ayrılmış. Yaptıkları açıklamalara göre yeni oyunlarının her zamankinden çok iyi olacağını ve oynayan kişilerin birer basketbol oyuncusu gibi oynattıkları kişiyi hissedeceklerini söylüyor. Aynı zamanda yeni oyunda yer alacak her takımın eşsiz olacağı belirtiliyor. Yapımcıların konuşmalarının yanı sıra yayınlanan videoda oyun içi görüntülerde yer almakta. Özellikle Stephen Curry’nin yer aldığı bölümlerde dikkatle incelerseniz en küçük detayına kadar düşünülmüş. Anlaşılan NBA 2K16 yapımcıları da arkalarından gelen NBA Live‘ın her yıl üstünü koyduğunun farkındalar.

28457-nba-2k16 

NBA 2K16 oyunu  PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 ve PC  platformları için çıkışını yapacak. NBA 2K16 oyunu 29 Eylül‘de belirtilen platformlardaki basketbol severler ile buluşacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Curry gerçekten daha gerçekci olmuş

  Reply
 2. Başarılı bir iş ortaya çıkmış , merakla bekliyoruz.

  Reply
 3. Alemin kralı geliyo, NBA live unutsun geçmeyi bu yılda

  Reply
 4. Güçsüz takımlar bu yıl umarım daha iyi olur ve şut ivmesi değişir

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*