MGSV-Costumes-DLC

Konami‘nin son çıkardığı oyun olan Kojima’nın son Metal Gear Solid oyunu The Phantom Pain serinin önceki oyunlarına göre apayrı özelliklerle gelmişti. En büyük değişimi olan açık dünya özelliği ve ara sahnelerin kısaltılması çoğu oyun sever tarafından hoş karşılansa da özellikle Metal Gear Solid serisini ilk oyunlarından beri takip eden kısım tarafından tepkiyle karşılanmıştı. Çoğu TPS oyuncusu tarafından beğenilen oyun, aynı şekilde çoğu oyun sitesi tarafından da yüksek puanlar almıştı. Metal Gear Solid V : The Phantom Pain her ne kadar yeni özellikleri ile oyuncuları şaşırtsa da Konami oyuncuları şaşırtma konusunda her geçen gün üstüne koymakta iddialı.

Yeni açıkladıkları DLC paketinin özellikleri ile beraber, önceki Metal Gear Solid serisi oyunlarında genellikle verdikleri eşya yerine karakterler ve hatta oyunda yer alan at için bile yeni bir giysi geldiğini söylemek isteriz. Bu durum her ne kadar ilginç olsa da oynarken ayrı bir tat vereceğini az çok tahmin edebiliyoruz. Ancak şöyle bir durum var , bu DLC belli bir ücret karşılığı satın alınabilir durumda olacak. Ücretsiz gelmeyeceğini üzülerek size söylemek istiyoruz. Gene de bu paketin boyutunun düşük olacağını ve DLC’nin diğer ek paketlere göre daha uygun fiyat ile oyun severlere sunulacağını eklemek isteriz. 

Metal Gear Solid V : The Phantom Pain ilk DLC’den görüntüler:

1_3b5e.1920 2_n8pw.1920 3_ys3d.1920 4_y3pp.1920 5_ksk2.1920

Metal Gear Solid V : The Phantom Pain Smokinli Smoke hakkında görüşleriniz neler?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. Bir smokin eksikti yahu 😀

    Reply
  2. Atın görselleri hoş gözüküyor, uygun bir fiyata gelirse şans verebilirim

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*