18820113896_1633ddae5b_o.0

Horizon: Zero Dawn E3 2015 sırasında oyun severlere duyurulmuştu. E3 sırasında daha önceden kaydedilmiş çok fazla oyuna dair bilgi içermese de az çok içeriğini anlatan bir demo oyun severlerin karşısına sunulmuştu. Şimdi ise resmi Youtube kanallarından oyuna dair ilk gameplay videosunu yayınladılar. Videdoda bir çok önemli konuya değinilmek ile beraber oyunu merak eden kişilerin çoğu sorusunu yanıtlayacak türden detaylarda mevcut. Ayrıca bu gameplay videosunun oyuna dair ilk canlı oynana video olduğunu da ekleyelim.

horizon-zero-dawn-screen-08-ps4-eu-16jun15

Oyuna gelirsek, Horizan: Zero Dawn antik çağı andıran bir tema ile karşımıza çıkıyor. Milattan önce yaşadığı bilinen dinazorların daha teknolojik halleri ile resimde gördüğümüz bayan karakterimiz bayağı bir uğraşacağa benziyor. Oyunda muhteşem doğa manzaralarının olduğunu da söylemek mümkün. Gerçekten ilgi çekici bir oyun olacağını az çok tahmin etmekle beraber yayınlanan videonun tam kalite ve tam boyutta olmadığını söylemek isteriz, PS4 teknolojisinde mutlaka çok daha gerçekçi görüntüler verecektir.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Bu oyunu merakla bekliyorum

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*