Xbox One‘a özel olarak bilindiği üzere yeni bir yarış oyunu daha geliyor. Xbox One kullanıcılarının uzun bir zamandır beklediği Forza Motorsport 6 oyununun geçtiğimiz günlerde bildiğiniz üzere demosu indirilebilir hale geldi.Demonun yaklaşık boyutu 12,67 gb ve bu demonun içeriğinde çeşitli arabalar kullanılabiliyor. Demonun çıkması ile ünlü Playstation ve Xbox videoları yayınlayan Playstation | Xbox kanalından Forza Motorsport 6‘ya dair yeni oynanış videolar geldi. Yayınlanan videolarda özellikle Demo’da bulunan en güzel haritalardan biri olan Brezilya’nın ünlü Rio de Janeiro’da yarışlar düzenlenmekte. Oyunda daha çıkmamış Ford GT 2017 aracı oldukça ilgi çekiyor. Aynı şekilde araba yarışı tutkunlarının her oyunda göremeyeceği yeni Indycarlar ise , Forza Motorsport 6 oyununun en popüler araçları olacağa benziyor.Ve yayınlanan videolardaki önemli bir detay ise son oyuna göre menülerin bir hayli güzelleşmiş olması.

forza Yayıncı tarafından yayınlanan videolar arasında Matte Chrome Ford GT ile Rio De Janeiora‘daki bir yarış, diğer videoda Indycar ile Indıanapolis‘te yarışıyoruz. Bir diğerinde ise Maxda RX ile Yas Marina‘da yarışmaktayız, ondan sonraki videoda ise gene Mazda RX adlı araçla uluslararası bir yarışta boy gösteriyoruz. Bir sonraki videoda ise yayıncı Mazda Rx ile 60 FPS 1080P‘de Lime Rock‘ta yarışıyor. Son verilen videoda ise Ford GT 2017 aracı ile Rio de Janeiro‘da yarışmakta. 

Forza Motorsport 6  oyunu sadece Xbox One platformuna özel olarak 18 Eylül’de çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Katılıyorum

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*