forhonor

Ubisoft tarafından yapım aşamasına olan belki de çıktığında oyun tarihinin en çok oynanan oyunlarından birisi olacak olan büyük beklentilerle beklenen For Honor‘a dair yepyeni bir video geldi. Bu video Tokyo Game Show 2015 ‘te boy gösterdi.

fh-search-thumbnail_Mobile_205051

For Honor oyunu daha önce E3 2015‘te tanıtılmış ve oyuna dair önemli bilgiler edinilmişti. Bunların arasında en önemlisi belkide oyunun çevrimiçi olarak oynanan ilerlemekte olan bir savaşta yer aldığımız bir oyun olmasıydı.Takım savaşları şeklinde oynanan oyunda diğer savaş oyunları gibi karşı takımdaki herkesi ya tek başınıza ya da takımınız ile beraber öldürmeniz gerekiyor. Düşmanlarınızı öldürürken birbirinden değişik oyun modları , size yardımı dokunacak yapay zekadan olan dost askerlerinizi kontrol edebilme gibi çeşitli özelliklerin yanında harika grafikler size savaşı tam anlamıyla yaşatacak.Daha şimdiden For Honor, oyun severlere olağan üstü grafikleri ve birbirinden çeşitli ve güzel dövüş mekanikleri ile büyük bir etki bıraktı.

Gelelim Tokyo Show Game 2015’te yer alan Ubisoft’un beklenen oyunu For Honor’a ait olan yeni tanıtım videosuna.

Yayınlanan videoda her ne kadar gameplay videolarına önem verilse de videonun en büyük amacı bizlere oyunda yer alacak olan Samurai Warrior sınıfını tanıtmak. Samurai Warrior sınıfındaki oyuncular tahta ve deriden oluşan bir zırh kullanıyorken aynı zamanda silah olarakta Samurayların olmazsa olmazı Katana kılıcını kullanacak. İşte karşınızda merakla beklenen o video:

For Honor oyununa dair belli bir çıkış tarihi yok, ancak 2016 yılında mutlaka çıkması bekleniyor. For Honor oyunu sadece Xbox One,PC ve Playstation 4 platformları için çıkış yapacak.

Merakla beklenen For Honor oyununa dair yayınlanan yeni video hakkında görüşleriniz neler? Bizimle paylaşabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Güzel oyuna benziyor bekliyoruz..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*