CPBq_6FW8AAteLO

FIFA 16‘nın en ünlü oyun modu olan Ultimate Team için yeni In Form kartları belli oldu. In Form kartları bilindiği üzere hafta içinde liginde veya ülke milli takımında göstermiş olduğu başarılı performanslar üzerine oyunculara özel olarak çıkarılıyor. Ve bu kartlar sadece o hafta boyunca paketlerden çıkıyor.

İşte bu haftanın en iyi oyuncuları ve FIFA 16 ‘nın ilk TOTW yani Haftanın Oyuncusu kartları:

CPBsKkUWoAAqZsR

Listede en dikkat çeken oyuncular ise gol olup yağan Cristiano Ronaldo, başarılı bir performans gösteren ve Chelsea karşısında attığı goller ile galibiyeti getiren Naismith ve yeni takımıyla çok önemli bir galibiyeti getiren bir diğer oyuncu olan Fransız hücum oyuncusu Payet.

Bir küçük ekleme daha yapalım, Haftanın Oyuncusu kartlarına Türkiye saati ile 20.00’da paketlerden çıkarabileceksiniz. Bol şanslar!

FIFA 16 FUT Haftanın Oyuncuları #1 Forum Tartışma Konusu

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Ronaldo’nun normal kartı böyle olmalıydı..

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*