image.img (1)Skill yapmaya hazır mısınız? Çeşitli hareketler ile rakibin defans sistemini çökertmeye hazır olun. 5 yıldız seviyesinde yetenek yapabilen oyuncular ile rakibin kapanan defasına özel hareketler ile son verin. Cristiano Ronaldo’dan Fenerbahçeli Nani’ye kadar uzun bir liste geldi bu yıl elimize. FIFA 15‘teki listeye göre bayağı bir yükseliş olduğunu söyleyebiliriz. Bunun üstüne Xbox üzerinden oynayan kişiler için efsanelerin de ekleneceği düşünülürse , FIFA 16‘da skille doyacağımızı söyleyebiliriz. Peki ya skill nasıl yapılır? Skill yapmak için pratik en önemli detaydır. Skillerin kendilerine göre özel kombinasyonları var ancak çoğunun R3 ile yapıldığını söyleyebiliriz. İlerleyen günlerde sizlerle bu skillerin nasıl yapıldığına dair videoları paylaşacağız.

FIFA 16 tarafından gün geçtikçe detaylar açıklanmaya devam ediyor. Bu gün açıklanan bir diğer detay ise oyunda yer alacak 5 Star Skill seviyesindeki yani 5 Yıldız Yetenek seviyesindeki günlük hayatta futbol cambazı olarak nitelendirilen ve neredeyse FIFA’da tüm skilleri yapabilen oyuncular. Bunlar arasında bu yıl ilk defa 2 tane 5 Star Skill’e sahip Türk ligi oyuncusu bulunmakta. Bunların ikisi de Portekizli. Geçtiğimiz yıl sadece Balıkesirli Alazinho yer alırken bu yıl Nani ve Quaresma ile doya doya skill yapabileceğiz. Oyuna yeni eklenen skilleri de Nani veya Quaresma ile denerken, FIFA 16 keyfini doya doya yaşayabileceğiz. İşte karşınızda açıklanan 5 star skille sahip futbol cambazları.

image_0.img image_1.img image_2.img image_3.img image_4.img image_5.img image_6.img image_7.img image_8.img image_9.img image_10.img image_11.img image_12.img image_13.img image_14.img image_15.img image_16.img image_17.img image_19.img image_20.img image_21.img image_22.img image_23.img image_24.img image_25.img

Bu listede geçtiğimiz yıl 5 Star Skill seviyesinde bulunan Ronaldinho’nun yer almayışından anlaşılıyor ki, Brezilya ligi bu yıl da kesin olarak yok.

 

FIFA 16 , 5 Yıldız Skiller Oyuncular’da görüşünüzü bize bildirebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*