Bilindiği üzere EA Sports FIFA her yıl olduğu gibi en iyi 50 overalle sahip oyuncularını her gün liste halinde paylaşıyor. Geçtiğimiz gün  30-21 arası oyuncuların yayınladığı listeyi sizinle paylaşmıştık.

Daha önce açıkladığımız FIFA 16‘ya dair overallere aşağıdaki başlıklardan ulaşabilirsiniz.

 (30-21) Arası overall’lara buradan ulaşabilirsiniz.

(40-31) Arası overall’lara buradan ulaşabilirsiniz.

(50-41) Arası overall’lara buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdi sizinle bu gün yayınlanan 20-11 arası yayınlanan en yüksek değere sahip oyuncuları paylaşıyoruz. 20.sıradan başlıyoruz.

20.sırada geçtiğimiz yıl, her zamanki gibi performansı ile beğeni toplayan bir oyuncu yer almakta. Bayern Munich’de oldukça iyi bir yıl çıkaran Philip Lahm , FIFA tarafından zaten yeterince yüksek overallinde sabit kalıyor.. Bu yıl +1 overall ile ödüllerindirilen oyuncuların sayısı bir hayli artarken, genellikle çoğu oyuncununun overalleri sabit kaldı.

Yayınlanan en iyi 50 overalle sahip futbolcu sıralamasında 19.sırada Hırvat orta saha oyunucusu ve Real Madrid’in yılıdız Luka Modric yer alıyor. Luka Modric geçen yıl da 87 overall ile FIFA 15’te yer almıştı. 

Listemize 18.sıradan devam ediyoruz. 18.sırada Türk asıllı Alman Mesut Özil bulunmakta. Mesut Geçtiğimiz yılın öne çıkan oyunculardan biri olmuştu , FIFA 15 oyununda sahip olduğu overall 86 iken FIFA 16 ‘da  87  overall ile karşımıza çıkacak.

17.sırada bütün yaz transfer dönemi boyunca ManU ile adı anılan Sergio Ramos yer alıyor. Ramos geçtiğimiz yıl sahip olduğu overalli koruyarak 87 ile bu yıl da karşımıza çıkacak.

Listenin 16.sırasında Costa’yı bir hayli besleyen İspanyol oyuncu Fabregas yer aliyor. Geçen yıl ki başarılı futbolu Chelsea’ye şampiyonluğu getirmişti. FIFA’da onu +2 overall vererek ödüllendirdi.

boat

Bayern Munich geneline bakıldığında overaller sabit kaldı, ancak bunların arasında defansın bel kemiği Jerome Boateng +1 overall değeri ile karşımıza çıkacak.

14.sırada Real Madrid’in yıldız Alman oyuncusu Toni Kross yer alıyor. Geçen yıl ki başarılı performansından sonra +2 overall alarak 87 overall ile karşımıza çıkıyor.

Listenin bu bölümünü Real Madrid oyuncuları egale etmiş durumda. Geçtiğimiz sene ki performansı ile oynadığı futbolun üstüne koyan bir diğer isim James Rodriguez FIFA 16‘da karşımıza +1 overall alarak 87 ile çıkacak.

agu

Listenin 12.sırasında City’nin yıldız oyuncusu Aguero yer almakta. Aguero geçen yıl oynadığı performans ile overallini korumayı başarıyor, ancak şahsi görüşüm +1 overall daha artması gerektiği.

Listenin son sırasında -1 overall ile 3 kupayı kazanan ilk oyuncu olan Iniesta’yı görüyoruz. Geçen yıl ki gayet başarılı performansından sonra bu düşüşün sebebini bir türlü anlayamadım, o yüzden yorum yapmamayı tercih ediyorum.

Yarın yeni overaller ile sizlerle buluşacağız, bizi takip etmeyi unutmayınız.

Facebook.com/konsolum

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Fabregas 90 pas on numara olmuş cidden

  Reply
 2. Yarın gelecek Messi ronaldo falan bakalım en iyisi kim

  Reply
 3. Doğrusu Mesut Özil 87 olmayı haketmiyor ama olmasına sevindim, favorim CAM oyuncum o olur artık

  Reply
 4. Arda’yı yarın 87 overrall ile görür müyüz?? 😀

  Reply
 5. Aguero 89 olabilirdi

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*