DEADPOOL Playstation 4’e Geliyor!

Marvel‘ın en baba çizgi romanlarından DeadPool’un oyunu sonunda yeni nesile geliyor. Marvel ve DC Comics‘in arasında ki rekabetin bir ürünü olan oyunun bizi heyecanlandırmasının bir sebebi daha var REKABET. DC Comics‘te buna karşılıksız kalmaz belki bir Green Lantern oyunu ile çıksa (Hayaller Hayaller) BATMAN‘le kendini sınırlandırmasa çok zevkli olurdu ve her zaman olduğu gibi rekabetten oyuncular kazanırdı. Oyun hakkında henüz çok bir bilgi yok ama oyunun çıkmasına az kaldı yakında videolar düşecektir en son DeadPool‘u en son Zen PinBall ve Marvel’ın LEGO oyununda görmüştük.

DEADPOOL KİMDIR ?
fgf
Deadpool Fabian Nicieza ve Rob Liefeld tarafından ilk olarak New Mutants’ın 98. sayısında kötü karakter olarak çıkmıştır. Sonra Wolverine’nin kurduğu X-Force’a katılıp iyilerin safına geçmiştir ama tam olarak iyi bir karakter değil Anti-Kahramandır. Yaratıcılarından Rob Liefeld bir Teen Titans hayranıdır oradaki Deathstroke’un parodisi olarak Deadpool ortaya çıkmıştır. Deathstroke’un gerçek adı Slade Wilson’dır Deadpool’un ise Wade Wilson’dır. Ama özel güçlerine geçmeden bana kalırsa en özel gücü hazır cevap akıllı ve komik olmasıdır.
Özel Güçleri
* İyileşme özelliği
* Süper insan kuvveti,çevikliği
* Işınlanabilme
* Nişancılık
* Askeri Eğitim
* Üstün Ninjutsu yetenekleri

Deadpool’un Doğuşu;
Weapon-X adı verilen askeri deney programınının kanserini tedavi edebileceğini öğrenen Wilson öneri üzerine programa kayıt olur. Kanserinin çok ileri safhada olması ve tıbbi açıdan yapılabilecek bir şeyin kalmamış olması yüzünden bilim adamları farklı bir yol izlerler. Buna göre Wolverine’in tedavi faktörü Wilson’a eklenecek, lakin bu tedavi faktörü kanserin öldürdüğü her bir hücreyi anında üretebilmesi için geliştirilecektir. Bu nedenden ötürü Deadpool‘un tedavi faktörü Wolverine’e göre üstündür.

at

Oyunun çıkış tarihi: 17 KASIM
Oyun hakkında çok bi bilgi verilmemiş ama muhtemelen grafiklerde yenilenme olacaktır.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*