cod-bo3-02

 Call of Duty Black Ops 3 oyunun çıkmasına kısa bir süre kala detaylar gelmeye devam ediyor. Bu sefer oyuna dair verilen fragman oyunun en sevilen modlarından birine ait.

Serinin merakla beklenen zombi modu için yeni trailer yayınlandı.Videodan da anlaşıldığı üzere bu yıl diğer oyunlara nazaran zombilere karşı kılıç tarzı kesici aletler kullanabileceğiz. Daha önce sadece bıçak kullanarak öldürmeye çalıştığımız zombiler, bu sefer bizim kılıç darbelerimiz ile karşı karşıya kalacaklar. Ancak bu yıl her yıl olduğu gibi zombiler gene bir adım önde. Daha akıllı zombilere karşı vereceğimiz amansız mücadeleler yanımızda dostlarımız varken daha fazla keyif verecek ve bizim için daha rahat olacak. Yoksa tek başımıza bu zombilere karşı mücadele etmek gerçekten de korkutucu gözüküyor. Oyunun en çok tercih edilen modlarından biri olacağı daha şimdiden belli. Önceki oyunlardan hatırlayabileceğiniz Der Riese‘nin yeniden yapılmış hali olan The Giant, bizi orjinal dörtlüye geri götürüyor. Bu zombiler can yakacak!

Daha fazla Call of Duty : Black Ops 3 haberi için beklemede kalın, listeler ve yeni bilgiler ile karşınızda olacağız.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

4 Comments

 1. Bir Call of Duty klasiği… Zombies!

  Reply
 2. Zombi öldürme zamanı geldi..

  Reply
 3. İlk Black Ops’daki zevki verecek gibi gözüküyor

  Reply
 4. Her zamanki gibi zombiler

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*