image.img

An itibariyle FIFA 16 oyununda olmaması beklenen Brezilya Ligi‘nin oyunda yer alacağı duyuruldu.

Brezilya liginden 16 tane takım isimleriyle şöyle açıklandı.

 Atlético-MG, Atlético-PR, Avaí, Coritiba, Chapecoense, Cruzeiro, Figueirense, Fluminense, Grêmio, Internacional, Joinville, Ponte Preta, Palmeiras, Santos, São Paulo, and Vasco da Gama. At launch, takımları yer alacak.

Böylece daha önce belirtilen 5 skillere çok daha oyuncu ekleneceğini söyleyebiliriz. Hatta bu gelişmeyle beraber Brezilya liginde futbol hayatına devam eden efsaneleri görme şansımız artacak. Bu güzel haberi EA Sports, Twitter üzerinden EASPORTSFIFA adlı hesabında paylaştı.

Ayrıca bu açıklamayla EASPORTS‘un resmi sitesinde yapmış olduğu oylamada birinci çıkan Brezilya ligini oyuna ekleyerek, oyunculara vermiş olduğu değer konusundaki soru işaretlerine küçükte olsa bir yanıt veren FIFA, bakalım oyunun çıkmasına çok az bir süre kala ne gibi yenilikleri açıklayacak. Bu yıl FIFA 16‘nın her yıl olduğu gibi üstüne bayağı bir şey koyarak geldiğini söyleyebiliriz.

FIFA 16’da Brezilya Ligi’nin geri dönüş yapması hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

6 Comments

 1. Pato yu direk ut de her kadroya koyacam 😀

  Reply
 2. WELCOME TO CAREER MODE

  Reply
 3. BRAZILIAN 5 SKILL TEAM <3

  Reply
 4. İşte bu yüzden FİFA 😀 Pes tarihe gömülüyor.

  Reply
 5. fifa 16 nın efsane brezilya ligi dömüş vay beeee

  Reply
 6. Fifa’da olmayan lig kalmadı nerdeyse

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*