Battlefield-Hardline-3

Battlefield Hardline’a bir çok yeni özellik katacak Robbery DLC’sinin çıkış tarihi açıklandı. Battlefield Hardline , Robbery ek paketi 16 Eylül tarihinde sadece Battlefield Premium üyesi olan kişilere indirilebilir durumda olacak. Ancak ilerleyen zaman da Battlefield Premium üyesi olmayan oyuncular Robbery DLC’sine erişebilecek.

Battlefield Hardline Robbery DLC içeriği ise şöyle:

 • Precinct 7 , The Docks , Break Pointe ve Museum adında yepyeni dört harita.
 • Squad Heist isminde 5’e 5 halinde savaşabileceğimiz yeni bir Battlefield Hardline modu.
 • Battlfield Hardline boyunca kullanabileceğimiz 4 yeni silah
 • İki tane yeni kullanılabilir alet
 • İki tane yeni araç ve yeni araç geliştirme mekanizmaları
 • Yepyeni ekipmanlar ve kullandığımız eşyalar adına yeni kamuflaj özellikleri
 • Ve bunların dışında , The Legendary Super adı altında yepyeni bir özellik eklendi.

Battlefield_Hardline_2_WM.0_cinema_1920.0

Battlefield Hardline oyuncuları tarafından merakla beklenen Robbery ek paketinin ilk olarak Playstation 4 ve Xbox One oyuncularına çıkacağı belirtilirken, bu ek paketi bir an önce kullanılabilir hale getirmek istiyorsanız Battlefield Premium üyeliğiniz olması gerekiyor.

Battlefield Hardline Robbery’den önce bazı oyuna dair istatistikleri sizinle paylaşalım. Bu istatistikleri paylaşmadan önce bu verilerin EA tarafından alındığını belirtelim. İşte karşınızda Battlefield Hardline’ın yeni DLC’si Robbery

 • Battlefield Hardline oyuncuları oyun üzerinde yaklaşık 2 milyar dakikayı geride bıraktılar ve Battlefield Hardline boyunca şu zamana kadar en çok galip gelen taraf Polisler oldu.
 • Battlefield Hardline‘da en çok kullanılan mod Hotwire iken Conquest Large ikinciliği Heist ise üçüncülüğü aldı. Görünen o ki Hotwire modu biz de dahil bütün Battlefield Hardline oyuncuları tarafından ilk tercih olarak görünüyor.
 • Battlefield Hardline boyunca yaklaşık 230 milyonu aşkın multiplayer oyun oynandı. Bu oyunların en fazlası Downtown üzerinden oynanılırken Downtown haritasını Everglades takip etti. Riptide ise 2’sinin ardından gelerek 3.lüğe oturdu.
 • Battlefield Hardline oyununda yer alan sınıf türlerinde ise Operator en çok tercih edilen oyun sınıfı oldu. Bunun haricinde en az tercih edilen yaklaşık %10 gibi düşük bir oranla Enforcer oldu.

Battlefield Hardline Robbery DLC’si Hakkında Görüşleriniz Neler?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

3 Comments

 1. Vay be adamlar Star Wars çıkacağı için Battlefield serisine önem vermeye başladı

  Reply
 2. Battlefield Premium’um yok, almayı planlıyorum

  Reply
 3. Battlefield Hardline seriye yakışmayan bir oyundu , bakalım bu nasıl olacak

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*