19062d8a035a6082bf63fffb38e71d03784cf4bd

Ubisoft tarafından geliştirilen Assasins Creed oyununun son ayağı Londra’da geçiyor. 1800 Londrası gerçekten etkileyici bir şehir olmakla beraber Jacob ve Evie Frye adındaki ikiz kardeşlerin macerasını konu alıyor.

AC:Syndicate oyununda 2 tane ikiz kardeşi kontrol edeceğiz. Ubisoft ise bu iki karakterin şuana kadar ki Assasins Creed serileri boyunca gelmiş geçmiş en etkileyici olan iki karakter olduğunu söylüyor. Jacob ve Evie Frye’ın stealth özellikleri gerçekten de görüldüğü üzere eski Assasins Creed oyunlarına göre oldukça gelişmiş durumda.

Evie Frye’ın görünmez özellikleri ile beraber tam bir suikastci olduğunu görüyoruz. Jacob’un ise gücü ile düşmanlarının üstesinden gelebilecek genç bir delikanlı olarak görmekteyiz. Ayrıca çeşitli suikast silahlarına sahip olan bu ikiz kardeşler, tam anlamıyla birer ölüm makinası durumunda.

Ayrıca Assasin’s Creed Syndicate Limited Edition adı altında Assasin’s Creed serisi hayranlarını tatmin edecek bir paket duyuruldu. Assasin’s Creed Syndicate BIG BEN Collector’s Case ismi altında satılan paket sadece U Play Shop üzerinden satılıyor. Bu paketi satın alan kişilere resimde görülen maket Jacob , artbook, case, oyunun özel haritası ve oyunda yer alacak bütün season passlar ücretsiz hediye edilecek.

acsyndicate

Assasin’s Creed Syndicate 23 Ekim tarihinde PS4 ve Xbox One için çıkar iken PC için ise 18 Kasım tarihinde çıkış yapacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*