GTA_5_64752

GTA 5 oyununda Amerika’daki yaklaşan İşçi Bayramı’na özel olarak yapılacak etkinlik duyuruldu. Etkinlik haftasonu boyunca sürecek ve bu haftasonunda GTA 5 oynayan oyuncular yapmış oldukları işler sonucu iki katından fazla para kazanacak ve almış olduğu ürünlerin çoğunu %25 indirim karşılığında alacak. 4 gün boyunca sürecek olan etkinlikte her güne özel olarak iki katı para kazanma imkanı ve o güne özel olarak belirlenen bir dükkandan 100’de 25 indirimle ürün satın alabilme şansı tanınacak. Aldığınız ürünleri stok yapabilme şansınız bulunmakla beraber, hafta sonu boyunca zamanınızı ayırarak kısa sürede zengin olabilirsiniz. Almış olduğunuz paralar ile borsa oynayabilir, çeşitli düşmanlarınızın üstüne kelle parası koyabilirsiniz. Biriktirdiğiniz paralar ile araba modifiye edebilir silahlarınıza indirim gününde en uygun fiyata mermi alabilirsiniz.  gtav_02242015_11

Etkinlik bu gün başlıyor ve pazartesi günü de dahil olmak üzere salı gününe kadar sürüyor.

Etkinlik Takvimi ise şöyle:

Cuma Günü : Havada girmiş olacağınız yarışlarda ve paraşüt etkinliklerinde normalden 2 kat fazla para kazanacaksınız, Elitas Travel firmasından ise %25 indirim kuponundan yararlanarak daha uygun fiyatlara alışveriş yapabileceksiniz.

Cumartesi Günü: Kara da yapılacak olan bisiklet,motor,araba,atv gibi yarışlara girerek iki katı para kazanabilir ve Legendary Motorsport’tan alacağınız herhangi bir ürüne %25 daha az ücret ödeyebilirsiniz.

Pazar Günü: Tekne , jetski , yelkenli yarışlarına katılabilir, iki katı gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanı sıra Docktease’den her ürünü %25 indirim karşılığı satın alabilirsiniz.

Pazartesi Günü: Deathmatch modunda savaşabilir iki katı gelir elde edebilirsiniz.  Warstock Cache & Carry’den alacağınız her ürüne %25 daha az ücret ödeyebilirsiniz. Stokları doldurabilirsiniz.

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*