52308_fb

JolioNB adlı ünlü mod yapımcısı tarafından daha önce GTA IV için Iron Man,Hulk,Spiderman ve Skate gibi modlar yayınlanmıştı. GTA IV için Watch Dogs mekaniklerini bulunduran bir mod yayınlamıştı. JulioNB'nin yeni hedefi Saint Row'un dubstep silahını GTA'ya getirmek.

Home-Page-Carousel-Aiden_NewKeyArt_99828

GTA 4 için bu gibi yamaları yapan ünlü modcu , GTA5 için de çalışmalara başladı. İlk hedefi Watch Dogs oyununu GTA'ya modifiye etmek olacak. Watch Dogs'ta ki baş karakter, Watch Dogs'un köprüleri,elektriksel nesneleri yönlendirme, helikopteri engelleme tarzı Watch Dogs'a özel mekanikleri GTA'nın açık dünyasına taşıyacak.

 

  maxresdefault (1)

 

En beğenilen modlarından biri olan Watch Dogs, bakalım yeni GTA sürümünde nasıl olacak? Trevor karakterini Aiden'a tercih etmeyecek dolusuyla kişi olduğuna eminim, belki de bu mekanikler GTA5 karakterlerine eklenir…

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*