Until Dawn oyunu bilindiği üzere sadece Playstation 4 platformuna 28 Ağustos‘ta çıkacak. Until Dawn‘ı diğer korku oyunlarından ayıran en belirgin özelliği ise, bütün seçimlerin oyuncunun kendisine bırakılması.

until-dawn

Oyun konsolunda oynayacağımız oyunlar arasında Until Dawn‘ı bulundurmak biraz yürek isteyeceğe benziyor.

Kimi zaman kaçmayı veya baltayla saldırmayı seçerken kimi zaman ise kaçacağımız yönü seçeceğiz. Tabiki bu seçtiğimiz seçimler bizim sonumuzu belli ederken,  kurtulsak bile yüksek dozda adrenalin alacağız. Özellikle gece oynanan oyunların tek başına oynanmaması tavsiye edilir. Kan,vahşet bir nevi Testere serisini andıran oyun, Until Dawn için çok kısa bir süre kaldı. Oyunda grafikler kadar oynanışta harika gözüküyor.

İşte geçtiğimiz gün IGN tarafından paylaşılan 10 dakikalık video, buna bakmak bile sizi yeterince korkuttu, değil mi?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Korku oyunlarına karşı hep bir zaafım olmuştur tam yeni bir oyun çıkacak diye sevinirken PS4 de çıkacağını okuyunca üzüldüm. PC versiyonu çıkacak mı oyunun?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*