Uncharted: Drake's FortuneUncharted 2: Among Thieves ve Uncharted 3: Drake's Deception oyunlarını barındıracak olan Uncharted: The Nathan Drake Collection için hazırlanan Special Edition sürümü, klasik olarak metal kutu içinde gelecek. İçinde 48 sayfalık The Art of The Uncharted Trilogy sanat kitabı ve çıkartmaların bulunacağı bu özel sürüm için henüz bir fiyatlandırma yapılmadı.

1080p çözünürlükte 60 FPS'yi destekleyecek olan Uncharted: The Nathan Drake Collection'ın kutulu sürümünü ön-sipariş ederseniz, Nathan Drake için senaryo kostümlerinin yanı sıra AK-47 ve 92FS silahlarının altın kaplama versiyonlarının bulunduğu Nathan Drake Pack'e, PSN üzerinden ön-sipariş verirseniz de, Nathan Drake Pack'e ek olarak bir de PlayStation 4 temasına sahip olabileceğinizi hatırlatalım.

İster kutulu, isterseniz de dijital olarak alın, Uncharted: The Nathan Drake Collection, içeriğinde Uncharted 4: A Thief’s End'in çoklu-oyuncu seçeneğinin betasına erişme imkanına kavuşacaksınız.

Sony, bu Ekim ayında PlayStation 4 için piyasaya sürülecek olan Uncharted: The Nathan Drake Collection için bir özel sürümün hazırlandığını açıkladı.

uncharted_nathan_drake_spec

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*