rise_of_the_tomb_raider1

Oyun konsolumuzun en sevilen oyunlarından olan Tomb Raider ile ilgili PS4 ve XBOX One haberleri vermeye devam ediyoruz. Oyun konsoluna verdiği uzun bir aradan sonra 2013 yılında sahalara geri dönen Tomb Raider serisini klasik bildiğimiz Tomb Raider ve Modern günümüzün Tomb Raider'ı olarak ikiye ayırmamız gerekirse, modern Tomb Raider serisine Rise of The Tomb Raider'dan sonra üçüncü bir oyunun geleceği anlaşıldı.

Action-Lara

Square Enix Amerika bölgesinin CEO görevlisi Phill Rogers yaptığı yeni açıklamalarda Tomb Raider üçlemesinin geleceğine dair sinyaller verdi. 

Bir sonraki Tomb Raider'ın nasıl olacağını yeni oyununda anlayacağız. Muhtemelen devam oyunu niteliğinde olurken, 2.oyunda yarım kalmış bir senaryoyu tamamlama görevinde olacak ve serinin son oyunu olarak oyun konsolu kullanıcılarının karşısına çıkacak.

 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*