Milyonlarca hayrana sahip olan Star Wars bilindiği üzere bu yıl Battlefront oyunu ile FPS dünyasında COD ile karşı karşıya gelecek. Sony’de bunun bilincinde olduğundan oyun konsollarında Star Wars’a yer vermeye karar verdi. Daha önce GTA5,Destiny,Batman gibi oyunlar için de bu tarz Limited Edition Temalar dizayn eden Sony, bu seferde Star Wars: Battlefront’u ön plana alıyor.

star-wars-battlefront-collectors-edition-3-640x458

Star Wars: Battlefront Edition’ın PS4 yüzünde Darth Vader yer almakta. Aynı zamanda bu konsolu alanlar, oyunun Deluxe Edition sürümüne ve eski oyunlarına sahip olacak.

DarthVaderSWBF-650x313

Bir diğer pakette ise, oyunların ve Darth Vaderli PS4‘ün yanı sıra, oyun figürleri de yer almakta.

DarthVaderDI-650x313

İki pakette oyunun çıkış tarihiyle beraber, Star Wars hayranları ile buluşacak. Star Wars : Battlefront 20 Kasım tarihinde tüm platformlara çıkış yapacaktı.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*