80026_550x250

Xbox kullanıcıları için ayrı bir önem oluşturan Rise of the Tomb Raider oyunu için gün geçtikce yeni haberler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde buna    GamingBolt'a konuşan Briant Horton, oyun hakkında etkileyici düzeyde detaylar paylaştı.,

Yönetmen ilk olarak oyunda kesinlikle hiç bir yükleme ekranı olmayacağını belirtirken , oyuncularının ilk oyundaki gibi kesintisiz bir oyun oynayacağını doğruladı.

rise_of_the_tomb_raider_video_game-wide

Horton kullandığı cümlelerde özellikle Lara'nın hikayesine değinirken , yeni hazırladıkları harita hakkında önemli detaylar verdi. Haritanın oldukça devasa olacağını belirtirken, oyuna yeni eklenecek 'A Nested Puzzle Approach' isimli küçük işletim sisteminden bahsetti. Bu yeni sistem ile büyük bir bulmacayı çözmek için küçük bir bulmacayı önceden çözmeniz isteniyor, Lara ağaçlara tırmanabilecek, su altında gidebilecek ve çeşitli yeni özelliğe sahip olacak. Ve bu ulaşım imkanlarını sadece bir yere gitmek için değil düşmanlarından saklanmak için kullanacak.

rise_of_the_tomb_raider-game-lara_croft-bear-1366x768

Her yeni haberi ile oyuncularını meraklandıran oyun 10 Kasım'da Xbox kullanıcıları ile buluşacak. PC ve PS4 için ise 2016 yılında çıkacak.(maalesef…)

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*