RDR2
Milyonlarca oyuncu Red Dead Redemption gibi başarılı bir oyunun devamının gelmesini uzun zamandır bekliyordu. Anlaşıldığı üzere, başlığında söylediği gibi Red Dead Redemption 2 oyun dünyasına muhteşem olur ve Red Dead Redemption rakipsiz, ilgi çekici hikaye, mükemmel açık dünya ve oynanabilirliliğiyle harika bir oyundu, ve tabiki unutulmaz karakterleriyle. Hala hiç bir oyunda hala olmayan Western ortam çok özlendiği açıkca ortada.

rdr

Red Dead Redemption 2 Hakkında Bir Süredir Etrafta Dolanan Söylentiler;

Söylentilerde oyunun yakın zamanda ortaya çıkacağından bahsediliyor, ve birçok kişi oyunun E3 2015’te duyurulacağından emindi, ama maalesef böyle bir duyuru gelmedi.Bu durum hayal kırıklığına yol açmasına rağmen söylentileri giderek arttırdı. Son günlerde ise çıkan söylentilerde ‘Rockstar San Diego’ stüdyosunda haraketlilik haberleri ve söylentileri ortaya atıldı.Umarım efsane seriyi yeni nesilde bir an önce görürüz ve yapımcıların hakkını doya doya veririz.

Her dünyada Gurme , Yarışcı ve Yarıştırıcı akılcı lider. FPS'nın Headshooter'ı tam bir Yu-Gi-Oh hastası Tekken Ustası.

5 Comments

 1. İlk önce 1 in Remastered ını yapsınlar 😀

  Reply
  • O kadar oyununun ki yapılmışken yapılmalı. Last of Us, Uncharted vb.

   Reply
 2. Gerçekten güzel bir oyun, gelsin isterim ps4’de oynayalım bir de

  Reply
 3. Hadi İnşşallah

  Reply
 4. Rockstar’ın en iyi oyunu RDR’dir bence. Oynarken keyif aldığım bir oyundu.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*