Oyun konsolu denince akla gelen en önemli özelliklerden biri Online oynamak. Bu özelliği kullanabilmek için de maalesef PS4 ve Xbox One platformlarında özel olarak üyelik almanız gerekmekte. Xbox fiyatları daha akla uygun olsa da gün geçtikçe PS Plus fiyatlarının uçtuğunu söyleyebiliriz. Hatta bu fiyatların Türkiye’de uçarken diğer yerlerde aynı kalması Türk PS kullanıcılarını çileden çıkartıyor.

rsevkkd1no0bl8iouigq

1 Eylül 2015 tarihinden itibaren sadece (!) 1 ve 3 aylık paketler için daha fazla ücret ödemeniz gerekecek. Ancak yıllık ücretler değişmeyecek, kısaca Sony bize yıllık alın diyor. Bizim size tavsiyemiz ise bu tutuma karşı PS Plus hesaplarınızı Endonezya PSN’den almanız. Ancak her ucuz etin yahnisi yenmediği gibi, End PSN’in de sizin için olumsuz yanları olacak. Bunlardan biri çoğu PS Plus oyunun gelmemesi ve aylık oyunların farklı olması. (daha kötü olması) Bu durumdan memnun kalmayacak ve online oynamak ile yetinmeyecekseniz , tek çözüm yolu US PSN‘e geçmek olacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*