nhl-16-screen-01_1280.0

EA Sports‘un Kanada ayağı tarafından her yıl düzenli olarak geliştirilen ve her yıl üstüne koyan buz hokeyi dalındaki spor oyunu NHL 16 için yeni bir video geldi.  Videonun adından da anlaşılacağı üzere oyundaki menajer moduna değinilmiş. Bu modda yapılan transferler takımın dengesini bir nevi FIFA’daki gibi kimyasını etkileyebilecek. Oyuncuların moralleri en önemli etmen olacak.  İşte karşınızda NHL 16  – BE a GM : Player Morale videosu:

NHL 16‘da menajer modunu da yer ayıran EA Sports, PS3 ve Xbox 360 konsolları için özel Legacy Edition sürümünü satışa sunacak. Sadece konsollar için çıkacak olan oyun Playstation 4 ve Xbox One için 15 Eylül’de satışa çıkacak.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

2 Comments

  1. şu oyunu hiçbir zaman tam anlayamadım ama pc de oynamak çok zevkli eminim 2016 çok iyi olmuştur tavsiye ederim . 15 eylül gelse de oynunu alsak 🙂

    Reply
  2. Gerçekten de EA bu konuda tekel olmasına rağmen her yıl daha fazla önem gösteriyor

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*