nba.live_.2016.svtv_.cover2_ - Copy

 

NBA Live 2016 oyununda maalesef hayranı olduğumuz oyuncuların ayakkabılarını, aksesuarlarını,hatta özelliklerini düzenleme şansımız yok.

16841198-0b80-457d-8227-312f1480e074 - Copy

 

EA Sports NBA Live , resmi Facebook sayfasında sorulan bir soruya verdiği yanıt ile hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Oyuncu ve rosterı düzenlemek adına sorularan soruya NBA live , bu yıl olmayacağını ancak bunun üzerinde çalıştıklarını söyledi.

NBA 2K‘da yıllardır devam eden bu edit sisteminin NBA live’da olmayışı bakalım piyasayı nasıl etkileyecek? Her yıl NBA Live‘ı katlayan NBA 2K‘nın bu yılki rakibi Live , daha iyi geliyor. Ancak bu gibi küçük durumların ortaya çıkması ile 2K her zamanki gibi rahat yükseleceğe benziyor.

Daha önceden de bilindiği üzere NBA 2K Euroleague takımları ile anlaşmasını uzatmış ve Live‘a bu imkanı bir yıl daha tanımamıştı.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Sporcu neyi giyiyorsa onu giysin oyunda da 🙂 Bu şekilde kişiselleştirmek oyuncuyu değiştirmek “çok çocukca” geliyor bana. Bütün özelliklerini de 99’a vurdurmanın alemi yok 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*