maxresdefault (1)

29 Eylül tarihinde PC,Playstation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını yapmaya hazırlanan NBA2K16 yeni modlar ile geliyor. Bu yeni modların arasında olan 2K Pro-Am yayınlandıkları bir video ile oyunculara tanıtıldı. Takımınızın formasını,sahasını hatta logosunu bile kendiniz özelleştirebileceksiniz.

Bu yeni görünüşüne bakılırsa oldukça detay barındıracak ve basketbolseverleri NBA Live'dan çok NBA2K'ya yeniden kaydıracak. İşte 2K'nın youtube sayfasından paylaşmış olduğu Pro-Am videosu:

2K'nın Bu modu daha önce de kullandığını eklemek isterim. Çoğu eski 2K oyuncusu tarafından bu geri dönüş olumlu karşılanırken , küçük bir kesim tarafından tükürdüğünü yalamak olarak adlandırılıyor. NBA live öncesi bir satış politakası olarak görülüyor ve modun yetersiz, reklamının yapıldığı kadar başarılı olmadığı söyleniyor. Bakalım beklentilerimizi karşılayabilcek bir mod mu geliyor , yoksa tam tersine bu bir satış politikası mı ?

 

 

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*