Yıllardır hiç bir yerde lanse edilmemiş oyun Mirror Edge: Catalyst , beklenenden daha iyi grafikler ve daha iyi bir oynanış şekliyle GAMESCOM 2015‘te yerini aldı.

image.img_

Mirror Edge Catalyst oyunu Krugersec isimli bir güvenlik firması tarafından geliştirilmiş kurgusal bir şehirde geçmekte. Çeşitli tehlikeler ve düşmanlarımızın kurşunları bizi kaçan bir kahramana dönüştürecek. Şuan yaşadığımız dünyadan çok başka bir dünyaya sahip olan bu yerde bilim kurgu dozu oldukça arttırılmış.  Oyunda anlaşılan o ki bizi bir o kadar zorladığı gibi, Mirror Edge bizi çeşitli duvarlar ile akıl oyunlarının tam ortasında bırakacak.

image.img-2

 

Grafikler gerçekten etkileyici ancak daha 2016‘ya bayağı bir zaman var, bunların daha da gelişeceğini düşünüyorum. Özellikle Mirror Edge gibi bir oyun, her oyun konsolu kullanıcısını heyecanlandırdığı gibi beni de heyecanlandırıyor. Ancak en büyük korkum senaryonun eksik kalması.

image_0.img_

İnanılmaz bir teknoloji , inanılmaz bir kamera modu. Yaşarken resmen kendimiz o tekmeleri atıyormuş gibi, binadan binaya atlıyormuş gibi hissedeceğiz. Hatta ana karakterimizle o kadar bütünleşeceğiz ki, sanki onun yerinde biz varmışız gibi olacak. PS4 ve Xbox One platformu için grafiklerin eşit değerde ve ikisinin de olabileceğinin en iyisi olmasını umuyoruz . Ve tabiki sizi o harika oyun içi kısa video ile baş başa bırakıyoruz.

Mirror Edge: Catalyst oyunu piyasa , 23 Şubat 2016 tarihinde PS4,XB1 VE PC için çıkış yapacak.

Mirror Edge: Catalyst oyunu hakkında görüşleriniz neler? Buraya tıklayarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*