Mad Max yapımcı firması Avalanche Studios geçtiğimiz günlerde Twitch üzerinden yaklaşık 1.30 saatlik yayın yaptı ve bu yayında Mad Max oyununu oynadılar. Yayın bayağı bir uzun olduğundan dolayı aşağıdaki videoyu izlerken Spoiler yiyeceğinizi bilerek izlemeniz gerekiyor. Hatta geçerekten izlemenizi tavsiye ederiz, aksi takdirde oyunu aldığınız zaman yaklaşık 1 buçuk saatini daha önce görmüş olacaksınız.

madmax_maxandmagnumopus

Sinema perdesinden oyun dünyasına giriş yapacak olan Mad Max 1.30 saatlik yayında olumlu yorumların yanı sıra olumsuz yorumlarla da karşı karşıya kaldı. Bunlardan en ön planda olan çeşitli buglar hakkında yorumlardı.

Oyuna dair çeşitli bugların yanı sıra , bazı hatalarıda gözler önüne süren bu yayında, izleyici yorumları ve hataların gözler önüne serilmesi amaçlanıyor. Oyunun çıkışına kadar bu hataların ve bugların giderileceği yönünde sinyaller veren Avalanche Studios, bakalım sorunsuz bir oyun ile oyun konsoluna giriş yapacak mı?

mad-max-cancelled-on-last-gen-dated-for-xbox-one-ps4-and-pc-1115525

İşte o video (dikkat spoiler içerir) :

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*