GTA 6’dan çeşitli bilgiler geldi ve oyuna dair harita sızdırıldı!

gta-franchise-players

Bazı yabancı kaynaklara göre oyunda tüm GTA serisine ait haritaların bulunmasının yanı sıra şuana kadarki tüm ana karakterler yer alacak. Özellikle GTA San Andreas‘ta yer alan CJ ve GTA Vice City‘de ki Tony’nin yeni nesilde nasıl birer adam olacakları büyük merak konusu. Büyük bir ihtimalle ise GTA 6’da daha önceki oyunlarda ki yan karakterleri göremeyeceğiz.

Düşmanlar arasında ise eski karakterlerden yer alması bekleniyor. GTA San Andreas oyunundaki çete ruhunu geri getirmeyi planlayan Rockstar Games, daha çok Franklin’in olduğu bölgede çetelerin sayısını arttırıp, daha büyük çete savaşlarına kapıyı aralayacak. GTA 6 online’da ise seçilebilen karakterler arasında ana karakterler yer almayacak. Çete savaşlarını büyütmeyi planlayan Rockstar, online için daha çeşitli Heist görevleri düşünüyor.

11873241_999688636757284_1333556050_o-1024x576

Geçtiğimiz günlerde ise ortaya GTA 6 haritası olduğu iddia edilen görüntü çıktı. Gözüken bu haritada , GTA Vice City ve San Andreas oyununa dair yerlerin yanı sıra daha çeşitli yerler de bulunmakta.

GTA 6 Haritası Sızdırıldı, bu haber hakkında sizin yorumunuz nedir?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*