Epic Games tarafından yapılandırılan yeni GoW oyununa dair 1 saatlik oynanış videosu geldi. Bu videoda gerçekten de yapımcıların bayağı bir yol kat ettikleri gözüküyor. Dublaj sanatçılarının son derece işinde iyi olması, görsellerin renklerin daha canlı ve gerçekçi oluşu, oyundaki karakterlerin daha fazla özelliğe sahip oluşu ve atlanmayan çok önemli detayları. Çevre detayları, çeşitli varyasyonlar…

BUUUUUU

 

İşte karşınızda , Gears of War : Ultimate Edition‘a dair 1 saatlik gameplay videosu:

28 Ağustos tarihine çok az bir zaman kala, bu oyun içi video GoW hayranlarını tamamı ile tatmin edeceğe benziyor. Daha önce Gears of War oynamayanların bile hayran kalacağı türden bir oyun yapmışlar. Bunun sonucu olarak çeşitli oyun sitelerinden aldıkları puanları ise şöyle:

Gamespot – 7
Destructoid – 9
Polygon – 8
USGamer – 4.5 / 5
Videogamer – 9
GamesRadar+ – 4.5 / 5
MetroGameCentral – 8

Bu yıl Gears of War‘da oyun dünyasına damga vuran bir diğer olay ise, iki nesildeki büyük farklılıklar. İşte karşınızda iki nesle ait görsel karşılaştırmaları:

10 (1) 13 23 41 51-1400x1575 61-1400x1575 71 81 91

Gears of War : Ultimate Edition , 28 Ağustos’ta çıkıyor.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Bu oyun hakikaten harika.

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*