original

Final Fantasy VII'nin E3 fuarında duyurulmasının ardından çok zaman geçmeden oyunun fanlarını yerinden uçuracak çok güzel bir haber daha geldi. Final Fantasy oyununun müzik albümü için yapılan Pitshburg'daki Distant World adlı konserde FINAL FANTASY XII Remake gözüktü. Daha önce bu gibi gaflarıyla oyuncuları sevindiren ve Final Fantasy oyunun bir çok konserinde gördüğümüz Arnie Roth Remake'in geldiğini ağzından kaçırdı. Videosunu sizlerle paylaşıyoruz.

Çoğu kişi tarafından beğenilmeyen bir oyun olan Final Fantasy XII , bir çok kişi tarafından da beğeni ile karşılanmıştı. Bakalım yeni nesil grafiklerine uyarlanmış haliyle çıkarsa , oyun severlerin tepkisi nasıl olacak?

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*