Fifa 16 oyununa ait Türk klüplerin oyuncularının overalleri belli oldu. Transfer döneminde fırtınalar estiren Fenerbahçe’nin Van Persie,Nani’si hatta Bursaspor’dan aldığı Volkan Şen’i de görsellerin arasında.

Eylül ayında çıkacak olan oyunda overallerin en fazla 1 veya 2 oynaması bekleniyor. Hemen hemen hepsi bu civarda kalacak, özellikle gözden uzak olan oyuncuların değişmeyeceğini söyleyebiliriz.

Göze çarpan oyuncular, 81 Overall olan Eto’o, 88’den 85e gerileyen RVP, 84 Overall olan Sneijder, 80 overall Gökhan Töre. Ligin gol kralı ünvanını bulunduran Fernandao’nun sadece 76 olması. Mehmet Topal’ın çoğu kişiye göre geçen yılın en iyi mücadele eden oyuncularından biri olmasına rağmen artmayan overalli. Gözlem ekibi mi çalışmıyor, yoksa EA Türkiye Ligi için gereken önemi vermiyor mu? Bütün overaller tartışılır durumda, ancak daha olumsuz bakmak için çok erken. FIFA 16 Eylül ayında çıkışını yapınca, tam olarak overalleri görmüş olacağız. İşte o zaman gerekli eleştirileri yapabiliriz, şimdi overalleri inceleyelim:

original (3)original

original (2)original (1)

 

FIFA 16 Türk Takım Oyuncularının Overalleri hakkında görüşlerinizi buradan bildirebilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. Hamit Cm olmuş, güzel alternatif olabilir

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*