image.img

FIFA 16 oyunu ile konsol oyuncuları ve PC oyuncuları ile buluşması beklenen FIFA‘nın yeni modu FUT Draft nedir?

image_0.img

Öncelikle beş tane farklı diziliş şeklinden birini seçmeniz gerekiyor, ama seçerken iyi düşünmeniz gerek. Çünkü daha sonra değiştirme şansınız olmayacak. Yeni bir taktik denemek için pek doğru bir yer olmaz, bu yüzden size en uygun taktiği seçmeniz sizin yararınıza olacak.

image_2.img

Yeni eklenen Draft Mod’unun en güzel kısımlarından biri de ‘Kaptan Seçme’ kısmı olacak. Xbox platformunda efsaneleri de seçebileceğiniz bölüm de Messi,Ronaldo,Aguero gibi birbirinden ünlü yıldızı takımınıza seçebileceksiniz.

image_1.img

Şimdi ise her pozisyona 5 kişi arasından 1 kişi olmak üzere 23 kişi seçeceksiniz. Ama seçerken dikkat etmeniz gereken bir konu var, sürekli artan ve düşen kimyanız. Seçerken overalli yüksek oyunculara mı öncelik vereceksiniz yoksa kimyanıza uygun oyunculara mı? Karar sizin.

image.img (1)

Yapmanız gereken 4 single veya online match. Seçim hakkı size kalmış ancak verilen ödüller ve giriş ücreti ikisinde de farkedecektir.

image_3.img

Draft’a 15.000 coins veya 300 FIFA point ile giriş yapabilirsiniz. 4 maçlık seri de kaybetmeniz durumunda elenirsiniz ve verdiğiniz ücret yanar. Kazanırsanız ise jumbo pack tarzında FIFA tarafından büyük paketler kazanabilirsiniz.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. güzelmi

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*