dishonorede2

9 Ekim 2012 tarihinde PC,PS3 ve Xbox 360 platformlari için çıkışını yapan, oynayan kişiler tarafından büyük beğeni ile karşılanılan Dishonored oyunu PS4 ve Xbox One için Definitive Edition şeklinde tekrardan geliyor! Dishonored gizliliği önemseyen çeşitli suikastler ile düşmanlarımızı öldürebileceğimiz türden bir oyun, hikayesine değinmemiz gerekirse bir imparotiriçeninin koruması görevindeyiz. Ancak daha sonra çeşitli iftiraların ardından zindana atılıyoruz. Oradan kaçmamız gerekiyor, kaçıp bizi bu duruma sokanlardan intikam almamız. Kullandığımız karakter çok iyi bir dövüşçü olmasının yanı sıra doğa üstü özelliklere sahip, görünmezlik, insanları emri altına alma, uçma, hayvanları hareket ettirme gibi…

dishonored3

Oyunu almayı planlıyorsanız ve daha önce oynadıysanız, PS3 platformunda alan kişilerin PS4’leri için bu oyunu %50 indirim ile alacağı müjdesini sizler ile paylaşalım. Ancak bu indirim işleminin geçerli olması için 1 Eylül’e kadar satın almanız gerekiyor. Dishonored Definitive Edition PS4 ve Xbox One için 25 Ağustos tarihinde oynanılabilir hale gelecek.

Konsolum ekibi olarak bu oyunu daha önce oynamadıysanız mutlaka bu sefer bir şans vermenizi tavsiye ediyoruz, gerçekten eğlenceli bir oyun.

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

1 Comment

  1. İlginçtir PC’de daha yeni yükledim oynuyordum ta ki bu haberi görene kadar. Hemen konsola satın alıp oynayacağım

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*