o-DEFIANCE-SEASON-2-facebook

      Oyun bir uzaylı savaşı tarzında geçiyor.Yapımcıların amacı dizide olan olayların aynı şekilde oyunada aktarılması ancak bu ne kadar mümkün tartışılır.Oyun gelecek zamanda Von Boch adında bir bilim adamını aramakla geçiyor . Silah üreten bir firmaya sahip olan Von Bach’ı aramanın dizideki olaylarla herhangi bir bağlantısı yok ancak ilerleyen zamanlarda dizideki olayların oyuna aktarılacağı söylentiler arasında.

      Oyunun grafik açıdan olağanüstü olduğu söylenemez ancak çokta göze batacak bi kötülüğü yok.Ses içinde aynı şey söylenebilir ancak oyuna çeken etkenlerden bazıları silah efekleri ve oyun atmosferi.Silah ve atmosferin yanı sıra karakterler ve karakterlerin seslendirmeside bi okadar iyi.Oyunun içinde bulunan araçları kullanmak oyunun artılarından sayılabilir.

defiance-game

maxresdefault

impressions09

Strateji oyunlarına olan ilgisinden FIFA'da stoperleri sur niyetine kullanırken, Call of Duty'de ise tam bir Jannisary'e dönüşüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*